Usługi remontowo – budowlane

Planujesz remont i zastanawiasz się, komu zlecić realizację zadania? Trafiłeś idealnie! Oferujemy kompleksowe, rzetelne i terminowe usługi remontowe. Dzięki nam Twoje mieszkanie zyska nowe oblicze!

EKOWIT to grupa doświadczonych fachowców, dla których remonty i modernizacje lokali mieszkalnych i użytkowych to przede wszystkim pasja. Oferujemy także kompleksową koordynację przedsięwzięć budowlano-remontowych.

Głównymi obszarami naszych działań są:

  • remonty mieszkań, domów, lokali i innych budynków komercyjnych
  • budownictwo jednorodzinne, komercyjne i przemysłowe

Remonty mieszkań

Każde mieszkanie z czasem potrzebuje odświeżenia lub zmiany jego funkcjonalności. Przeprowadzamy kompleksowe remonty mieszkań. Wszystkie projekty są dla Nas wyzwaniem, a do każdego zawsze podchodzimy w indywidualny sposób. Początek prac każdorazowo polega na przygotowaniu w porozumieniu z klientem projektu remontu mieszkania. Dobieramy ergonomiczne rozwiązania, kolorystykę, układ pomieszczeń, sposób oświetlenia oraz inne istotne czynniki wpływające na końcowy efekt prac. Wszystkim zajmujemy się My aby inwestor bez zbędnego stresu otrzymał wyremontowane mieszkanie zgodnie z jego oczekiwaniami.

Remont łazienki

Przeprowadzimy kompleksowy remont łazienki zaczynając od projektu do realizacji. Przed rozpoczęciem prac omawiamy z inwestorem koncepcję remontowanej łazienki i dobieramy odpowiednie materiały. Projekty realizuje doświadczona ekipa doskonale znająca się na wykonywaniu instalacji wodnych, sanitarnych i elektrycznych. Zlecając remont łazienki masz pewność, że należycie poprawimy dotychczasowe mankamenty, a nowe rozwiązania sprawią, że korzystanie z łazienki stanie się przyjemniejsze i wygodniejsze.

Malowanie

Remontując mieszkanie, dom lub jakiekolwiek inne pomieszczenie zazwyczaj niezbędną czynnością jest malowanie ścian by odświeżyć i nadać nowy charakter wnętrzu lub elewacji budynku. Do malowania ścian używamy wyłącznie farb renomowanych marek. Gwarantuje to doskonałe pokrycie powierzchni, intensywny kolor oraz niesamowitą trwałość.

Suche zabudowy

Rzetelnie i terminowo wykonany montaż sufitów podwieszanych na stelażu, montaż ścianek działowych z płyt gipsowo-kartonowych oraz dwuwarstwowych płyt gipsowo-kartonowych z wygłuszeniem wełną mineralną, a także nietypowe zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych.

Szpachlowanie

Wbrew pozorom jest to czynność, która wymaga doświadczenia i precyzji, które posiadamy. Oferujemy profesjonalne szpachlowanie dużych i małych powierzchni, wykonywane z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i sprzętów. Naszym atutem jest perfekcyjne przygotowanie ścian.

Montaż podłóg

Podłoga to ważny element każdego pomieszczenia, dlatego też powinna być wykonana idealnie. Nasze usługi obejmują kompleksowy montaż podłóg. W naszej ofercie znajduje się zarówno układanie paneli podłogowych, a także montaż płytek oraz wykładzin. Wszystkie zadania realizujemy rzetelnie, precyzyjnie i terminowo.

Przeróbki wodno-kanalizacyjne i elektryczne

Modernizacja lokalu mieszkalnego lub użytkowego często wymaga mniej lub bardziej zaawansowanych przeróbek wodno-kanalizacyjnych lub elektrycznych. Korzystając z naszych usług bez problemu przeniesiesz łazienkę do innego pomieszczenia, doposażysz instalację wodno-kanalizacyjną, grzewczą lub elektryczną.